upis u posebne programe vrtića

UPISI U POSEBNE PROGRAME VRTIĆA

Poštovani roditelji,

S obzirom na to da je predškolska dob izuzetno povoljno životno razdoblje za poticanje različitih područja kreativnosti i učenja stranih jezika pozivamo Vas da se informirate o ponuđenim postojećim posebnim programima vrtića na našoj službenoj web stranici vrtića.

Obaviještavamo Vas da od iduće pedagoške godine pružamo mogućnost upisa djece u:

Redoviti 10-satni program obogaćen dramsko-scenskim sadržajima

Redoviti 10-satni program obogaćen ranim učenjem engleskog jezika

Redoviti 10-satni program obogaćen likovnim sadržajima

Ukoliko ste zainteresirani za upis u pojedini program, molimo da ispunite suglasnost za upis djeteta u neki od ponuđenih programa kako bi za iduću pedagošku godinu mogli planirati organizaciju ponuđenih obogaćenih programa u organizaciji vrtića.

Zbog ograničene mogućnosti prijema djece u posebne programe molimo Vas da što ranije dostavite ispunjene ankete. Upis djece u posebne programe traje do popunjenja planiranih kapaciteta, a vršit će se prema redoslijedu primitka zahtjeva.

Prijave djeteta za upis u pojedine posebne programe vrtića provodit će se od 22.3.2021. do 2.4.2021. godine u upravi vrtića (Izvor potkrovlje).

Unaprijed zahvaljujemo,
Uprava vrtića